ERJ-S1TD1651U
MFR.Part #
ERJ-S1TD1651U
JLCPCB Part #
C1712256
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS