ERJ-S1DJ160U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ160U
JLCPCB Part #
C2140850
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS