ERJ-S1DD8062U
MFR.Part #
ERJ-S1DD8062U
JLCPCB Part #
C1708637
Description
-55℃~+155℃ 750mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS