ERJ-S14F4R99U
MFR.Part #
ERJ-S14F4R99U
JLCPCB Part #
C1860815
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.99Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS