ERJ-S14F4302U
MFR.Part #
ERJ-S14F4302U
JLCPCB Part #
C4117806
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS