ERJ-S14F2492U
MFR.Part #
ERJ-S14F2492U
JLCPCB Part #
C2139961
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS