ERJ-S14F1R82U
MFR.Part #
ERJ-S14F1R82U
JLCPCB Part #
C4076217
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.82Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS