ERJ-S14F1R20U
MFR.Part #
ERJ-S14F1R20U
JLCPCB Part #
C4057571
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS