ERJ-S14D5360U
MFR.Part #
ERJ-S14D5360U
JLCPCB Part #
C1697649
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS