ERJ-S12J475U
MFR.Part #
ERJ-S12J475U
JLCPCB Part #
C4348363
Package
1812
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.7MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS