ERJ-S12F1R74U
MFR.Part #
ERJ-S12F1R74U
JLCPCB Part #
C4176109
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.74Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS