ERJ-S08J820V
MFR.Part #
ERJ-S08J820V
JLCPCB Part #
C2110953
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS