ERJ-S08J684V
MFR.Part #
ERJ-S08J684V
JLCPCB Part #
C2111137
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS