ERJ-S08J392V
MFR.Part #
ERJ-S08J392V
JLCPCB Part #
C2110923
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS