ERJ-S08J225V
MFR.Part #
ERJ-S08J225V
JLCPCB Part #
C1859694
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS