ERJ-S08J1R2V
MFR.Part #
ERJ-S08J1R2V
JLCPCB Part #
C1859667
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS