ERJ-S08J122V
MFR.Part #
ERJ-S08J122V
JLCPCB Part #
C2124917
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS