ERJ-S08J104V
MFR.Part #
ERJ-S08J104V
JLCPCB Part #
C2124954
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS