ERJ-S08F6813V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S08F6813V
JLCPCB Part #
C2126630
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS