ERJ-S08F6653V
MFR.Part #
ERJ-S08F6653V
JLCPCB Part #
C2126664
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS