ERJ-S08F6491V
MFR.Part #
ERJ-S08F6491V
JLCPCB Part #
C4251403
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS