ERJ-S08F5900V
MFR.Part #
ERJ-S08F5900V
JLCPCB Part #
C2122062
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS