ERJ-S08F5761V
MFR.Part #
ERJ-S08F5761V
JLCPCB Part #
C3913821
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS