ERJ-S08F4R42V
MFR.Part #
ERJ-S08F4R42V
JLCPCB Part #
C4222899
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS