ERJ-S08F4R32V
MFR.Part #
ERJ-S08F4R32V
JLCPCB Part #
C4041394
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.32Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS