ERJ-S08F4640V
MFR.Part #
ERJ-S08F4640V
JLCPCB Part #
C2120439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS