ERJ-S08F3573V
MFR.Part #
ERJ-S08F3573V
JLCPCB Part #
C2120704
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS