ERJ-S08F3240V
MFR.Part #
ERJ-S08F3240V
JLCPCB Part #
C2120724
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS