ERJ-S08F2490V
MFR.Part #
ERJ-S08F2490V
JLCPCB Part #
C4073853
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS