ERJ-S08F2210V
MFR.Part #
ERJ-S08F2210V
JLCPCB Part #
C2121517
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS