ERJ-S08F2150V
MFR.Part #
ERJ-S08F2150V
JLCPCB Part #
C3992892
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS