ERJ-S08F1653V
MFR.Part #
ERJ-S08F1653V
JLCPCB Part #
C3985905
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS