ERJ-S08F1541V
MFR.Part #
ERJ-S08F1541V
JLCPCB Part #
C2121181
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS