ERJ-S08F1240V
MFR.Part #
ERJ-S08F1240V
JLCPCB Part #
C2122474
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS