ERJ-S08F1213V
MFR.Part #
ERJ-S08F1213V
JLCPCB Part #
C2122434
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS