ERJ-S08F1152V
MFR.Part #
ERJ-S08F1152V
JLCPCB Part #
C2121670
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS