ERJ-S08D9313V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S08D9313V
JLCPCB Part #
C4033605
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS