ERJ-S08D6813V
MFR.Part #
ERJ-S08D6813V
JLCPCB Part #
C3956950
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS