ERJ-S08D6190V
MFR.Part #
ERJ-S08D6190V
JLCPCB Part #
C2128824
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS