ERJ-S08D5620V
MFR.Part #
ERJ-S08D5620V
JLCPCB Part #
C4243949
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS