ERJ-S08D4991V
MFR.Part #
ERJ-S08D4991V
JLCPCB Part #
C2129633
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS