ERJ-S08D47R5V
MFR.Part #
ERJ-S08D47R5V
JLCPCB Part #
C2129680
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 47.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS