ERJ-S08D2943V
MFR.Part #
ERJ-S08D2943V
JLCPCB Part #
C4101649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS