ERJ-S08D2612V
MFR.Part #
ERJ-S08D2612V
JLCPCB Part #
C2129032
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS