ERJ-S08D1800V
MFR.Part #
ERJ-S08D1800V
JLCPCB Part #
C4285900
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS