ERJ-S08D1690V
MFR.Part #
ERJ-S08D1690V
JLCPCB Part #
C4127228
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS