ERJ-S08D1603V
MFR.Part #
ERJ-S08D1603V
JLCPCB Part #
C4210128
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS