ERJ-S08D11R8V
MFR.Part #
ERJ-S08D11R8V
JLCPCB Part #
C4043659
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS