ERJ-S06J395V
MFR.Part #
ERJ-S06J395V
JLCPCB Part #
C4251240
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS