ERJ-S06J270V
MFR.Part #
ERJ-S06J270V
JLCPCB Part #
C3965565
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS